1. Yerel
  2. Kanal Fırat

Kanal Fırat

    Kanal Fırat Elazığ ilimize ait bir tv kanaldır, yerel olarak bir çok medya kanalını geçmiş kalitesini devam ettirmektedir. Yakın zaman içinde kendisini güncelleme kararı alarak büyük değişikliklere gitmiş çok farklı programları ile öne çıkmayı başarmış diyebiliriz. Kanal fırat internet üzerinden aktif takip edilen gündem siyaset bilim, spor gibi aktivitelerin haberlerin verildiği bir kanaldır. Peki kanal fırat yayın akışı nedir? ne tür programlar yayınlanmaktadır bunlardan bir kaç örnek verecek olursak eğer, Spor ayrıntı, Hayatın renkleri, Kişisel gelişim, Bir yudum muhabbet, Söz milletin, Sporun emektarları ve Tarihin aynası gibi her kesime hitap etmeye çalışmaktadır. Elazığın bir kaç tane daha farklı televizyon kanalı var kısa zaman içersinde bunlarıda sitemizden izleyebileceksiniz.
16 Temmuz 2024 Salı 03:00:39 Kanal Fırat yayın akışı bugün
  • Yayın Akışı YokReklamlar
Kanal Fırat izle
13936


Etiketler:

Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. Mehmet Şükrü Baş dedi ki:

    SAAT BAŞLARINDA O GÜNKÜ YAYIN AKIŞI YAYINLANIRSA İNSANLAR HANGİ SAATTE HANGİ PROGRAMI İZLEYECEĞİNİ DAHA İYİ BİLİR VE KENDİSİNİ ONA GÖRE AYARLAR ZEKİ BEY KARDEŞİMİN ŞAHSINDA KANAL FIRAT’A BAŞARILAR DİLİYORUM.

  2. Mehmet Şükrü Baş dedi ki:

    ZEKİ AKBIYIK KARDEŞİMİN BAŞARISI MAŞALLAH İLİMİZ DIŞINA TAŞINDI….KENDİSİNİ TEBRİK VE TAKDİR EDİYOR BAŞARILARININ DAİM OLMASINI DİLİYORUM.

Kanal Fırat için Yorum Yapmak İster Misiniz?