1. Spor
 2. Tjk TV

Tjk TV

  Tjk kanalı at yarışcılarının uğrak yeri olmakla bitmiyor, sağlam değerlendirmeler almak istiyorsanız mutlaka bu kanalı takip etmelisiniz. Değerlendirme dediğimize bakmayın tabiri cahizse jargona göre söylememiz gerekirse sağlam tüyolar ile sizlerle. Fakat fikrimi soracak olursanız bahisin her türlüsü kumardır tavsiye etmem kişisel görüşüm tabiki bu neyse gelelim konumuza. Bir yarış olacağı zaman pist durumu, jokeyler ve daha fazla detaya ulaşabiliyor bilgilenebiliyorsunuz, diğer bir rakibi olan tay tv ile bu kanal inanılmaz derecede size yol gösterecektir.

  Eski maçların yani koşuların istatisliklerini incelemeler yorumlar eşliğinde öğrenmiş oluyorsunuz. Sitemiz at yarışı severler için her daim kendini son teknolojilere uygun olarak yenileyerek mobil ve cepten'de rahatlıkla izlemeniz için devamlı ve sürekli olarak kendini yenilemek güncelleştirmektedir. Şunuda özellikle söylemek isteriz ki bazı sitelerde kendini bilmeyen uyanık geçicenen arkadaşlar sizlere kupon satalım yapalım 6lıyı bulalım sorun yok gibi sözler ile insanları kandırmaktadır, lütfen bu tür oyunlara gelmeyiniz. Sosyal medya platformları üzerinden yürütülen bu kandırma işlemleri hiç bir zaman bitmeyecek bunuda siz sevgili izleyicilerimize söylemiş olalım, zaten kendisi altılıyı bulsa yada çok uzman bir tahmin yürütebilse sizlere bunu yapmaz kendisi yapar kazanır iddaa içinde bu geçerli diyebiliriz bilginize arkadaşlar.

  Türkiye'nin göz nuru Türkiye jokey kulübü'nün televizyon kanalı yarış severlerine her daim nerde olurlarsa olsunlar hizmet vermeye devam etmektedir, yayınlar 7/24 kesintisiz olarak tjk canlı olarak sizlere 1 veya 3 dakika arasında sizlere gecikmeli olarak gelir. Çok fark olmasada bunuda göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Atlar koşarken sizlerde izlerken eminiz heyecanlı şekilde hop oturup hop kalkıyorsunuz bu gayet normal insanlar sevdikleri taraftarı oldukları atın birinci gelmesini istemektedirler, program olarak haftaya bakış, yarış zamanı, yarış özel ve idman pisti gibi programları sunarak yarış severlere hizmet vermektedirler. Bunun yanı sıra usta yorumcularda ekrandan sizlere tüyolar verip günün yada haftanın koşularını sizlere söylemektedirler, önerimiz bunlara kulak vererek ve daha deneyimli yarış severleri dinleyerek tutturma olasılığınız oldukça yükselir ve daha isabetli at yarışı oynama zevkine ulaşırsınız.

  Yarışlar amerika'da veya yurtdışındada oynanmaktadır, bir çok at yurt dışı yarışlarına katılmaktadırlar, öyleki bazı pistler şöyle, kempton park, club hipico santiago, Aqueduct, Amerika gulfstream park gibi pistlerde yarışan atlarımızda mevcuttur bunları ara arada olsa haber niteliğinde ekrana getirmektedirler. Tjk'yı dilerseniz Eutelsat W3A uydusundan dilerseniz digiturk platformlarından uydu alıcınızı ayarlayarak ücretsiz şifresiz izleyebilirsiniz. Tjk tv tarihçesi şöyle 2016 yılında kanal logosunu değiştirmiş şuan ki mevcut logo ile yayın yapmaktadır, ilk yarış izmirde 23 eylül 1856 yılında ingiltere başkonsolosu olan Mr. Patterson ile Evliyazade refik bey liderliğinde smyrna races clubu Türkçe adıyla izmir yarış kulübü kurulmuştur. 20. Yüzyılda en iyi dönemini yaşarken dünya savaşı sonrasında yarışlarda sona ermiştir, bu durum tabiki çok kötü olsada osmanlı padişahlarımız tarafındanda ilgiyle izlenirmiş, padişahlarımızdan örnek verecek olursak eğer Abdülaziz paşa o dönemlerde kağıthanede izmir'deki piste benzer bir pist kurup yarışlar düzenlemiştir. Ülkenin bir çok yerinde at severler tabiki durmamış ve adana diyarbakır samsun manisa gibi illerdede yarışların düzenlendiği o zamanın eski gazetelerince bilinmektedir.

  Eski tarihlerde durumlar bugünki gibi olmasada yinede azimle birşeyler yapma çabasına giren Refik Evliyazade bey s.r.c yarışları 1. dünya savaşıysa sona ermesi onu durdurmamış o zamanların güçlü ve ünlü isimlerinden olan enver paşa'da refik beyin yanında olarak destek çıkmıştır, hatta kulüp kurarak bir çok desteğide beraberinde yaşamışlardır. İslahi nefsi feres cemiyeti at soylarını iyileştirme derneği ve sipahi ocağı binicilik kulübünü kurmuşlardır ozaman ki yıl ise 1913'tür, bu gün ki veliefendi hipodromunun kurulması ve yeri ozamanın tarihlerine yakındır. Yine o yıllarda kadıköy'dede yarışlar düzenleyerek bu sporu sevdirmeye çalışmıştır. Tjk (Türkiye jokey kulübü) 23 ekim 1950 tarihinde o zamanın bakanı Fevzi Lütfi karaosmanoğlu tarafından onay verilerek resmi olarak kurulmuştur, kurulumda desteği olan kocaeli millet vekili olan saim önhon halit sait türkhan, nejat evliyazede, sait akson tarafından desteklenerek dernek olarak onay alınmış yarışlar düzenlenmiştir. O tarihden sonra ise 14 nisan 1951 tarihinde de yine o zamanın Cumhur başkanı olan Celal Bayar'ın katılımıyla ankarada ziya gökalp caddesinde lokali açılmıştır o tarihten sonrası ise 1953 yılında tekrardan gözden geçirilen at yarışı sevdası Türkiye jokey kulübü ismini resmi dernek olarak almış ve onaylanmıştır, günümüzdede bu isimde bilinip siz severlere hizmet vermektedir.

  14 temmuz 2022 tarihinde yayın en kaliteli full hd'ye geçmiştir umarım beğenirsiniz yine notlarımızı bu konu altından ekleyeceğiz.
27 Mayıs 2024 Pazartesi 09:13:35 Tjk TV yayın akışı bugün
 • Yayın Akışı YokReklamlar
Tjk TV Canlı izle
204416


Toplam 6 Yorum Yapılmış.

 1. Tt dedi ki:

  Teledünya ve tivi bugibi platformlarda TJK’yi ne zaman izleyebileceğiz

 2. Yahya CENGİZ dedi ki:

  Mükemmel

 3. Erdem dedi ki:

  Rahvan koşularını ful biçimde tekrar yayınlarsanız yada youtube paylaşırsaniz çok mutlu olacağız

 4. Şefik dedi ki:

  Devamlı duraksama yapıp çok grç açılıyor

 5. Kerem Sinanoğlu dedi ki:

  Donmadan takılmadan izledim teşekkür etmek için yazdım sağolun sizleri takip ediyoruz.

Tjk TV için Yorum Yapmak İster Misiniz?