1. Ulusal
 2. Star tv

Star tv

  Bazen bizler bu akşam tvde ne var diyip bakmak ihtiyacı hissediyoruz dolaysıyla hizmetimizi siz değerli ziyaretcilerimiz için günden güne geliştirmekteyiz. Eğerki yayında sorun olduğunu görürseniz F5 tuşuna basarak (yenile) yaparak yayını sorunsuz izleyebilirsiniz, peki bunuda yaptım açılmadı diyorsanız en alttan iletişim bölümünden bizlere yazarsanız anında müdahele edeceğiz iyi seyirler dilerken starın bu zamana kadarki başarısının arkasında olan ekip çalışması ve kanal hakkında genel bilgiler vermek istiyoruz.
  Şuan kanalın sahibi? Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi'dir merkezi istanbul'dur. Telefon numaraları, 0 212 335 00 00 nolu telden ulaşabilirsiniz. Startv genel merkezinin tam adresi nedir? Doğuş Power Center Ahi Evran Polaris NO:4 Maslak /İSTANBUL adresindedir. Email adresi [email protected] adresinden elektronik eposta gönderebilirsiniz.
26 Mayıs 2020 Salı 06:57:17 Star tv yayın akışı bugünReklamlar
Star Tv canlı izle
768796


Toplam 8 Yorum Yapılmış.

 1. ece berçem kaplan dedi ki:

  çok güzel bir tv kanalı

 2. fatma gürle dedi ki:

  bence evleneceksen gel programı starın kalitesini düşürüyor en sevdiğim tv kanalı ama öğleden sonraları diğer kanallarda geziyorum çok laçkabir program herşey oyun reyting için bence bu kadar kalite düşürülmemeli

 3. efendi dedi ki:

  Seda SAYAN çok laçka bir program yapıyor.artık tvde görünce iğreniyoruz

 4. senay renzi dedi ki:

  ben bulgaristandasn harika bir kanal star tv

 5. tüli dedi ki:

  BIGBROTHER güzel fakat onur ve seda isi berbat ediyorlar,hic örnek degiller,ikiside cok fazla zararli oluyor,delikanli oldugunu düsünen hüseyinde ,delikanlilik kitabini iyi okusun ! Arsel hepsinin iyisi !

 6. seda yusuf dedi ki:

  star tv kiralık aşk oynadığı için sewiyorum

 7. Burak Kayar dedi ki:

  göç zamanı diye bir dizi var o kadının görüntüsü yüzündeki karalamalar iğrenç. Artık aksanlı filmler asla görmek istemiyorum sıktı. Bu dizi devam ederse birdaha starı açmam

Star tv için Yorum Yapmak İster Misiniz?